Gündem Haberleri

İş Ayakkabısında Değişmez Kalite; Ema Ayakkabı

İş ayakkabısı kullanımı, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetmeliğince zorunlu hale getirilmiş, kullanım alanına göre sahip olması gereken kriterler belirlenmiştir.

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetmeliğince kullanımı zorunlu hale getirilen iş ayakkabısı, işçi sağlığının korunması açısından büyük önem taşır. Bunun bilincinde olan Ema Ayakkabı, iş yerinde oluşabilecek kaza riskini en aza indirebilmek amacıyla çalışır. 1991 yılından bu yana müşteri memnuniyetini prensip edinerek bu yolda çalışmalarını sürmeye devam etmektedir. Her zaman daha iyisini başarmayı hedefleyen Ema Ayakkabı kalitesiyle fark yaratır. Bu sayede Türkiye’nin dört bir yanına hizmet verirken aynı zamanda; dünya çapında da adını duyurmaya devam etmektedir.

Ema Ayakkabı, İstanbul Sancaktepe Sanayi bölgesinde bulunan 4800 m2’lik alana kurulmuş tesislerinde, en kaliteli malzemeler ile son teknoloji ürünlerini kullanarak üretimini gerçekleştirdiği iş ayakkabısı ürünleri ile adından sıkça bahsettirmektedir. Global marka haline gelmeyi hedef edindiği bu yolda, müşteri memnuniyetini kendine daima prensip edinmiştir ve her koşulda müşteri haklarını savunur. Yıllık 700 000 çift endüstriyel ayakkabı üretimi gerçekleştirmektedir.

Başlıca ayakkabı kategorileri: Hafif iş ayakkabısı, yazlık iş ayakkabısı, kışlık iş ayakkabısı, kompozit burun iş ayakkabısı, elektrikçi ayakkabısıdır.

Üretimini gerçekleştirdiği ürün çeşitleri: Esprit BD, Esprit SD, Etna BD, Lava CD, Etna CD, Style BD, Etna CD- Müflonlu, Gear SD, Gear CD, Lava BD, Lava Storma BD, Lava Storma CD, Player CD, Player CD- Elect, Player SD- Elect, Tay BD, Rock SD, Rock CD, Style CD, Teide BD, Style SD, Taga BD, Taga BD- Delikli, Taga SD- Delikli, Tay CD, Tay SD, Vogue CD’ dir.

Kalitesiyle fark yaratan Ema Ayakkabı güler yüzlü ve uzman ekibiyle hizmet sunmaya devam etmektedir. İş ayakkabısı denildiğinde akla ilk gelen isim olmasının mutluluğunu yaşarken, tüm müşterilerini ürünleri ile ilgili bilgi almak üzere mağazalarına bekliyor. Aynı zamanda internet üzerinden verdiği online alışveriş hizmeti ilede ; kaliteyi müşterilerinin ayağına getiriyor. Bunun yanı sıra verdiği bayilik hizmeti ile de, kaliteyi yaşamak isteyen müşterilerine olanak sağlıyor.

Paylaş :

Yorum Yolla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *